Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: السماعه صوتها حلوه وعزلها كويس وتنفع للجيمنج تشتغل على بي سي وبلاي ستيشن 4 و 5 سماعه تحفه . واللي يحط لايك الله يرزقه الجنه
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Price: HK$163.00
| Material | ABS |
| Color | Black and White |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se2302175367336638 |
Author: a***8
Date:
Review: السماعه صوتها حلوه وعزلها كويس وتنفع للجيمنج تشتغل على بي سي وبلاي ستيشن 4 و 5 سماعه تحفه . واللي يحط لايك الله يرزقه الجنه
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: s***i
Date:
Review: Muito bom e funciona perfeitamente
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: s***7
Date:
Review: ang ganda sobra i want 2 buy again
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: S***3
Date:
Review: It’s truly stunning and absolutely remarkable! ✨🌟
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.